Zeilboot met motorproblemen
Datum: zondag 09 maart 2025 | Sectie: Lelystad
Op 9 maart rond 15:00 uur ontving KNRM Lelystad een Prio 2 melding van een zeiljacht met motorproblemen net buiten de vaargeul bij het havenhoofd. Het jacht was stilgevallen, omdat de motor niet meer wilde starten. De KNRM zette de zeilboot op sleep en bracht deze veilig naar de jachthaven van Lelystad. Dankzij de snelle inzet van de vrijwilligers kon het zeiljacht weer in veiligheid worden gebracht. De KNRM blijft 24/7 paraat voor hulpverlening op het water, zowel op zee als binnen de vaarwegen van Nederland.
Lelystad
Gerelateerd nieuws
Nieuwsbrief
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Download de KNRM Helpt app
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.